News/Blog / Eventi

AIMExpo 2024

W sercu pustynnego miasta, które nigdy nie śpi, nadchodzi wydarzenie, które z pewnością zelektryzuje miłośników nowoczesnych technologii i motoryzacji. W dniach 6-8 lutego 2024 roku, targi AIMExpo w Las Vegas staną się miejscem, gdzie innowacja spotyka pasję. Wśród błyszczących stoisk i ekscytujących nowości branżowych, szczególną uwagę przyciągnie polski akcent - BearEbike...

    

To właśnie w atmosferze Las Vegas, na stanowisku 5123, BearEbike zaprezentuje swoją perłę - elektryczny motocykl Nitro. To pojazd, który swoją mocą 11kW i zasięgiem 140km, pokazuje, jak wielki potencjał drzemie w polskiej inżynierii i designie. W pełni Polska produkcja to gwarancja jakości i precyzji, której trudno szukać gdzie indziej.

Godziny otwarcia hali targowej to:

  • Wtorek, 6 luty: od 9:00 do 17:00,
  • Środa, 7 luty: od 9:00 do 17:00,
  • Czwartek, 8 luty: od 9:00 do 13:00.

AIMExpo to nie tylko okazja do zobaczenia najnowszych trendów w branży motocyklowej, ale przede wszystkim szansa na bezpośrednie doświadczenie i testowanie tego, co najlepsze w świecie motoryzacji. BearEbike Nitro to idealna okazja dla każdego, kto marzy o wyruszeniu na drogi bez śladu węglowego, z zachowaniem ducha prawdziwej, wolnej jazdy.

BearEbike Nitro łączy w sobie ekologię i moc, dając uczucie nieograniczonej wolności, jednocześnie dbając o środowisko. Zaprojektowany z myślą o miłośnikach szybkiej, ale odpowiedzialnej jazdy, jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na zrównoważone, ale emocjonujące rozwiązania transportowe.

Wizyta na AIMExpo to nie tylko szansa na zapoznanie się z pojazdami BearEbike Nitro, ale również możliwość nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń i czerpania inspiracji od liderów branży. To tutaj możesz porozmawiać z ekspertami, dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach w ekologicznych technologiach i być częścią społeczności, która kształtuje przyszłość motoryzacji.

BearEbike zaprasza wszystkich odwiedzających, by przekonali się na własne oczy o możliwościach, jakie oferuje Nitro. Zespół BearEbike będzie dostępny przez cały czas trwania targów, gotowy odpowiedzieć na każde pytanie i podzielić się swoją pasją do nowoczesnej motoryzacji.

AIMExpo w Las Vegas to nie tylko targi, to święto innowacji i przyszłości. To tu, w otoczeniu blasku neonów i ducha innowacji, BearEbike Nitro zaprezentuje się w pełnej okazałości, gotowy przyciągnąć uwagę każdego, kto ceni sobie połączenie ekologii, mocy i doskonałego designu.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by być częścią czegoś większego. Zapraszamy na AIMExpo 2024, gdzie BearEbike Nitro czeka, by pokazać światu, jak polska innowacyjność może zmienić oblicze motoryzacji. Do zobaczenia w Las Vegas!