News/Blog / Produkty

Bagażnik na rower elektryczny BearEbike: Nowe horyzonty transportu rowerowego

W dobie ciągłego rozwoju technologicznego, rowery elektryczne stają się coraz bardziej popularne wśród entuzjastów dwóch kółek.


  

Jednak z tym wzrostem popularności pojawia się też konieczność dostosowania akcesoriów, aby sprostać wymaganiom nowoczesnego użytkownika. Jednym z tych akcesoriów jest bagażnik na hak samochodowy, dedykowany dla rowerów elektrycznych BearEbike. BearEbike, znane z innowacyjnych rozwiązań i dbałości o detale, nie zawodzi także w kwestii bagażników. Oto kilka rewelacyjnych właściwości tego produktu:

 1. Dedykacja do pojazdów BearEbike - Bagażnik został zaprojektowany specjalnie z myślą o rowerach BearEbike, co zapewnia idealne dopasowanie i stabilność podczas transportu.
 2. Odchylana głowica - Dzięki tej funkcji, osoby posiadające samochód z nadwoziem hatchback mogą bez problemu otwierać tylną klapę, nie ściągając roweru. To niezwykle praktyczne rozwiązanie oszczędza czas i nerwy.
 3. Regulacja szerokości i długości - Bez względu na model czy rozmiar roweru, bagażnik pozwala na dostosowanie do wielkości kół i długości pojazdu.
 4. Dedykowane punkty montażowe - Zapewniają one pewność, że rower jest mocno i stabilnie zamocowany do bagażnika.
 5. Przelotki na pasy transportowe - Ułatwiają bezpieczne przewożenie roweru, zapewniając dodatkowe mocowanie.
 6. Regulowana przelotka centralna - Umożliwia spięcie pojazdu i dodatkowe usztywnienie zawieszenia na platformie bagażowej.
 7. Wysokiej jakości śruby - Stworzone z myślą o bezpieczeństwie i trwałości, dzięki którym rower pozostanie na miejscu nawet podczas bardziej wymagających podróży.
 8. Wycięcie na koło zapasowe - Idealne dla miłośników off-roadu. Dzięki temu rozwiązaniu, bagażnik można montować nawet na samochodach z kołem zapasowym na tylnej klapie.
 9. Mocowanie tablicy i światła LED - Bagażnik został wyposażony w wymienne mocowanie tablicy rejestracyjnej oraz opcjonalne, nowoczesne światła LED.
 10. Uniwersalna wtyczka 13 PIN - Dedykowana wiązka pozwala na łatwe podłączenie do większości pojazdów.
 11. Kompletny zestaw - W skład zestawu wchodzi: bagażnik, zestaw śrub, pasy transportowe oraz elegancka ramka BearEbike pod tablicę rejestracyjną.

   


   
    

Cena i promocja

Cena całego zestawu wynosi 3 900 PLN, co w kontekście funkcjonalności i jakości produktu jest bardzo atrakcyjną ofertą. Co więcej, dla posiadaczy pojazdu BearEbike oraz dla tych, którzy planują zakup roweru wraz z bagażnikiem, przygotowano specjalną promocyjną cenę w wysokości 2 700 PLN. To świetna okazja, aby w pełni wyposażyć się w akcesoria niezbędne do transportu roweru.
  

Podsumowanie

Bagażnik na rower elektryczny od BearEbike to nie tylko praktyczny dodatek, ale także dowód na to, że marka ta wciąż stawia na innowacyjność i dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Jeśli poszukujesz niezawodnego, funkcjonalnego i estetycznego bagażnika do swojego roweru elektrycznego, ta propozycja z pewnością spełni Twoje oczekiwania.