News/Blog / Eventi

BearEbike Desert – Sand Runner

BearEbike to polska marka, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej, zyskując coraz większą popularność dzięki swoim unikatowym i zaawansowanym pojazdom elektrycznym.

Projektowane i produkowane w Polsce, w sercu Europy, te pojazdy zyskują uznanie nie tylko na rodzimym rynku, ale również w trudnych warunkach pustynnych na całym świecie.

Jednym z najbardziej innowacyjnych modeli jest BearEbike Desert, specjalnie modyfikowany do warunków panujących na pustyni. Usunięcie mechanizmu korbowego i pedałów, instalacja pegów motocyklowych oraz zastosowanie specjalnych opon pustynnych sprawiają, że pojazd ten jest nie tylko wydajny, ale również niezawodny w ekstremalnych warunkach. Dzięki modyfikowanemu silnikowi, którego prędkość maksymalna wynosi 120 km/h i najwyższy moment obrotowy przekracza 400 RPM, BearEbike Desert potrafi sprostać największym wyzwaniom.

   

   

Nie można też zapomnieć o zwiększonych parametrach ochronnych baterii, które sprawdzają się w wysokich temperaturach, oraz o dłuższym wahaczu, który zapewnia stabilność nawet na nierównym terenie. Wszystko to składa się na pojazd idealnie dostosowany do trudnych warunków pustynnych, co potwierdzają liczne ekspedycje i testy na tak różnorodnych pustyniach jak Sahara, Leba czy Al. Qudra.

Projektując i produkując te pojazdy w Polsce, BearEbike podnosi prestiż polskiej inżynierii i technologii, demonstrując, że Polska może być liderem w dziedzinie mobilności elektrycznej. Z każdym rokiem, marka ta zdobywa coraz więcej nagród i uznanie, stając się symbolem innowacji i niezawodności na rynku pojazdów elektrycznych.

BearEbike to dowód na to, że polska myśl technologiczna nie ma sobie równych i że nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, pojazdy „Made in Poland” potrafią zaskakiwać, imponować i dominować.

Przedstawiony pojazd to modyfikacja BearEbike Desert by dostosować pojazd maksymalnie do warunków panujących na pustyni. Zakres przeprowadzonych modyfikacji: - Usunięto mechanizm korbowy wraz z pedałami - Zainsalowano pegi motocyklowe - Koło 18" z oponą Dual Sport zastąpiono kołem 19" z oponą pustynną - Zmodyfikowany silnik. Prędkość maksymalna 120km/h. Najwyższy moment obrotowy powyżej 400 RPM - Dłuższy wahacz by uzyskać jeszcze większą stablizację toru jazdy - Zwiększone parametry ochronne baterii przed wysokimi temperaturami - Podsiodło rowerowe zastąpione kanapą motocyklową