News/Blog / Eventi

BearEbike Rewolucjonizuje Moto Session 2024 w Lublinie

W dniach 20-21 kwietnia 2024 roku, branża motoryzacyjna skupi swoją uwagę na Lublinie, gdzie odbędzie się kolejna edycja targów Moto Session.

Wśród wystawców nie zabraknie firmy BearEbike - znanego polskiego producenta elektrycznych pojazdów dwukołowych, który zyskał miano twórcy najszybszych e-pojazdów w kraju. Tegoroczna edycja targów będzie dla BearEbike szczególnie ważna, ponieważ to już drugi raz, gdy firma ma okazję zaprezentować swoje innowacje na tym prestiżowym wydarzeniu.

W ubiegłym roku, BearEbike zadebiutowało na Moto Session, prezentując swoje flagowe pojazdy: Nitro, Ultimate oraz Desert. Ich unikalne połączenie stylu, mocy i ekologicznej innowacyjności zebrało entuzjastyczne recenzje. W tym roku, firma postanowiła pójść o krok dalej, wprowadzając na targi zupełnie nową odsłonę swojego bestsellerowego modelu - Nitro.

Nitro: Rower i Motocykl w Jednym

BearEbike w 2024 roku skupi się na prezentacji dwóch wersji pojazdu Nitro: rowerowej i motocyklowej. Oba modele wyposażone są w zaawansowaną technologię elektryczną, oferując nie tylko niespotykaną prędkość i zasięg, ale także nieporównywalny komfort jazdy. Wersja rowerowa Nitro jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują ekologicznego i wydajnego środka transportu do codziennego użytku, natomiast wersja motocyklowa zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy, z możliwością osiągania imponujących prędkości.

Wheelie Machine: Poczuj Adrenaline z BearEbike

Największą atrakcją stoiska BearEbike będzie jednak „wheelie machine” - specjalnie skonstruowana maszyna, która umożliwi każdemu uczestnikowi targów doświadczenie jazdy na jednym kole na motocyklowej wersji Nitro. To innowacyjne urządzenie nie tylko pozwoli poczuć adrenalinę i emocje związane z dynamiczną jazdą, ale także bezpiecznie nauczy technik kontroli pojazdu podczas wykonywania spektakularnych ewolucji. Jest to nie tylko wyjątkowa okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, ale również doskonały sposób na zrozumienie, jak zaawansowana technologia BearEbike przyczynia się do bezpieczeństwa i kontroli nad pojazdem.

Informacje Praktyczne

Targi Moto Session odbędą się w hali C Targi Lublin przy ulicy Dworcowa 11. Wszyscy zainteresowani najnowszymi trendami w motoryzacji elektrycznej będą mieli okazję odwiedzić stoisko BearEbike w godzinach od 10:00 do 18:00. Bilety wstępu są dostępne w cenie 30 PLN. Jest to nie tylko świetna okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży, ale także do osobistego doświadczenia innowacyjności i zaawansowania technologicznego, jakie oferuje BearEbike.

Podsumowanie

Udział BearEbike w targach Moto Session 2024 w Lublinie stanowi nie tylko kontynuację tradycji, ale przede wszystkim zapowiada nowy rozdział w historii elektrycznej mobilności w Polsce. Prezentacja nowych wersji pojazdu Nitro, w tym możliwość osobistego doświadczenia jazdy na wheelie machine, z pewnością przyciągnie tłumy miłośników dwóch kółek. BearEbike udowadnia, że innowacja połączona z pasją może zdefiniować przyszłość transportu, czyniąc ją nie tylko szybszą i bardziej efektywną, ale przede wszystkim ekologiczną i dostępną dla każdego. Moto Session 2024 w Lublinie to wydarzenie, które żaden fan motoryzacji, zwłaszcza tej elektrycznej, nie może przegapić.