News/Blog / Eventi

Energiczny start pierwszego tygodnia "A może nad morze" z BearEbike i Radiem ZET!

Wakacyjne szaleństwo w pełnej mocy! Event "A może nad morze" rozpoczął swoją niesamowitą podróż przez plaże Morza Bałtyckiego, zapewniając turystom niezapomniane doświadczenia. Przez całe wakacje możemy cieszyć się emocjami, rytmami i aktywnościami, dzięki współpracy BearEbike i Radia ZET. Ostatni tydzień tego cyklicznego wydarzenia, które miało miejsce w Krynicy Morskiej...

Wakacyjne szaleństwo w pełnej mocy! Event "A może nad morze" rozpoczął swoją niesamowitą podróż przez plaże Morza Bałtyckiego, zapewniając turystom niezapomniane doświadczenia. Przez całe wakacje możemy cieszyć się emocjami, rytmami i aktywnościami, dzięki współpracy BearEbike i Radia ZET. Ostatni tydzień tego cyklicznego wydarzenia, które miało miejsce w Krynicy Morskiej w dniach 14-15 lipca 2023, był prawdziwym hitem!

Przełomowe motocykle elektryczne BearEbike na Bałtyckiej plaży

Turyści mieli niesamowitą okazję zapoznać się z potężną mocą motocykli elektrycznych BearEbike na Bałtyckiej plaży. Wystarczyło tylko wsiąść na jedno z tych wyjątkowych pojazdów, by poczuć adrenalinę i energię, która płynie wzdłuż wybrzeża. To było doświadczenie, które sprawiało, że serca biły mocniej, a uśmiechy pojawiały się na twarzach wszystkich entuzjastów dwóch kółek.

Pełna energia i emocje na Krynickiej plaży

Przez dwa dni, Krynicka plaża tętniła energią i radością dzięki cyklowi konkursów i aktywności organizowanych wraz z turystami. Każdy miał szansę uczestniczyć w niezwykłych wyzwaniach, testować swoje umiejętności i czerpać przyjemność z intensywnych doznań. Jednak to zabawa dla dzieci w sekcji BearEbike okazała się prawdziwym hitem.

Zabawa na linie bungee dla dzieci

Dzieci były zachwycone, mając okazję wziąć udział w niezwykłej zabawie na linie bungee. Ich zadaniem było przeciągnięcie liny za pomocą własnego ciała, aby dosięgnąć pojazdów BearEbike. To była atrakcja, która pozwalała maluchom poczuć nie tylko radość z wygranej, ale także dawała im możliwość przekraczania własnych granic i odkrywania nowych umiejętności.

Następne miejsca i daty, które musisz zanotować!

Jednak przygoda dopiero się zaczyna! "A może nad morze" kontynuuje swoją wakacyjną podróż, zapraszając wszystkich entuzjastów BearEbike i morskich przygód do udziału w kolejnych wydarzeniach na różnych plażach nad polskim morzem. Oto lista kolejnych miejsc i dat, które musisz zanotować:

  • Pobierowo: 21-22 lipca
  • Łeba: 28-29 lipca
  • Władysławowo: 04-05 sierpnia
  • Kołobrzeg: 11-12 sierpnia
  • Ustka: 18-19 sierpnia

Czekają na nas niesamowite emocje, konkursy, aktywności i wiele innych niezapomnianych chwil! Bądź gotowy, by dołączyć do nas na kolejnych przystankach tego niesamowitego eventu i odkryć moc i energię nad polskim morzem.

Dołącz do naszego morskiego szaleństwa!

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną odkryć magię BearEbike i cieszyć się dobrą muzyką z Radia ZET, do dołączenia do naszego niesamowitego wydarzenia "A może nad morze". Przygotujcie swoje rowery elektryczne lub po prostu przybywajcie z otwartymi sercami i gotowością do wspólnej zabawy. To niepowtarzalna okazja, by stworzyć wspomnienia, które zostaną w naszych sercach na zawsze. Nie możemy się doczekać, aby Was zobaczyć!