News/Blog / Dalla vita dell'azienda

Nowy Dystrybutor w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Dubaj, znany ze swojego luksusu, nowoczesności i rosnącej fascynacji ekologicznymi środkami transportu, właśnie stał się jaśniejszym punktem na mapie ekspansji BearEbike.

Miło nam ogłosić, że firma EMX Motors LLC, zlokalizowana w Dubaju, została oficjalnym dystrybutorem marki BearEbike w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nowe Horyzonty dla BearEbike

Wzrost zainteresowania ekologicznym transportem na Bliskim Wschodzie stał się kluczowym czynnikiem w wyborze EMX Motors LLC jako oficjalnego partnera. Zlokalizowany w sercu Dubaju, w Al Quoz Industrial Area, salon EMX Motors jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy chcą poczuć ducha nowoczesności i innowacji BearEbike.

Dla mieszkańców i turystów Zjednoczonych Emiratach Arabskich, to doskonała wiadomość. Mogą teraz nabyć swoje wymarzone pojazdy BearEbike bezpośrednio w salonie, bez konieczności czekania na dostawę z zagranicy.

Pełna Obsługa dla Klientów BearEbike

To, co wyróżnia EMX Motors LLC na tle innych dystrybutorów, to nie tylko doskonała lokalizacja, ale także pełen zakres usług. Firma nie tylko oferuje wszystkie modele BearEbike dostępne od ręki, ale także świadczy usługi z zakresu obsługi gwarancyjnej oraz serwisu pogwarancyjnego. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że ich pojazdy będą w najlepszych rękach.

Podsumowanie

Ekspansja BearEbike na Bliski Wschód to ważny krok w globalnej strategii marki. Partnerstwo z EMX Motors LLC zapewnia klientom w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dostęp do najnowszych modeli, a także gwarantuje, że będą oni mogli korzystać z pojazdów przez wiele lat, mając pewność ich jakości i niezawodności. Jeśli jesteś w Dubaju lub planujesz odwiedzić to niesamowite miasto, odwiedź salon EMX Motors w Al Quoz Industrial Area i przekonaj się na własne oczy o doskonałości pojazdów BearEbike.

   

   

EMX MOTORS LLC
Al Quoz Industrial Area 3
Plot: 253-0 Makani: 19533-79750 Warehouse