News/Blog / Dalla vita dell'azienda

Podsumowanie 2023 roku

Podsumowanie 2023 roku

Z radością prezentujemy Państwu nasze coroczne podsumowanie, dokumentujące niezwykły rok 2023 dla BearEbike. Rok ten był dla naszej firmy czasem intensywnego rozwoju, przełomowych innowacji oraz znaczących wyzwań, które z dumą pokonaliśmy. W tym podsumowaniu podzielimy się z Państwem naszymi osiągnięciami, refleksjami oraz momentami, które miały kluczowe...

Dokument ten został podzielony na 12 rozdziałów, z których każdy poświęcony jest innemu miesiącowi roku 2023. W każdym rozdziale skupimy się na najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na BearEbike w danym miesiącu. Zaprezentujemy zarówno nasze sukcesy, jak i wyzwania, które przyczyniły się do naszego ciągłego rozwoju i innowacji.

Rok 2023 był dla BearEbike czasem testowania nowych technologii, poszerzania granic możliwości naszych produktów i wchodzenia na nowe rynki. Był to także czas, w którym nasza społeczność użytkowników i partnerów biznesowych wykazała się niezwykłym zaangażowaniem i wsparciem, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Zapraszamy do lektury naszego podsumowania, które jest świadectwem naszej pasji, determinacji i nieustającego dążenia do doskonałości. Niech ten dokument służy jako przypomnienie o tym, jak daleko dotarliśmy, oraz jako inspiracja do dalszych działań w przyszłości.

Styczeń 2023 

Styczeń 2023 był dla BearEbike miesiącem pełnym ekscytujących wydarzeń i niezapomnianych wrażeń, które wyznaczyły ton na resztę roku. Rozpoczęliśmy go od niezwykłego wyjazdu do Hiszpanii, który okazał się być zarówno wyzwaniem, jak i wspaniałą przygodą dla naszych klientów.

Wyjazd do Hiszpanii: Góry Sierra Nevada.

W pierwszym tygodniu stycznia zorganizowaliśmy wyjazd dla naszych klientów do malowniczych gór Sierra Nevada w Hiszpanii. Była to wyjątkowa okazja do szlifowania umiejętności jazdy na naszych elektrycznych rowerach górskich w wymagającym terenie. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję doświadczyć jazdy na różnorodnych trasach, od łagodnych ścieżek po wymagające, strome podjazdy. Ten tydzień pełen był inspirujących warsztatów, profesjonalnego coachingu oraz niezapomnianych widoków, co sprawiło, że wszyscy uczestnicy wrócili z nową energią i lepszymi umiejętnościami.

Akcja "Start do Nart" z Radiem ZET: Wisła

Druga połowa miesiąca była równie dynamiczna. Współpracując z Radiem ZET, wzięliśmy udział w akcji "Start do Nart", która odbyła się w malowniczej Wiśle. Przez ostatnie dwa tygodnie stycznia, nasze pojazdy BearEbike zyskały ogromną popularność na zaśnieżonych stokach. Akcja ta nie tylko zwiększyła rozpoznawalność naszej marki, ale również pozwoliła wielu narciarzom i snowboardzistom na doświadczenie niezwykłych możliwości, jakie oferują nasze elektryczne rowery w zimowych warunkach.

W czasie akcji "Start do Nart", nasi instruktorzy zapewniali pomoc i doradztwo zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom e-rowerów, co umocniło naszą pozycję jako lidera innowacji i eksperta w dziedzinie mobilności elektrycznej.

Wnioski

Styczeń 2023 dla BearEbike był miesiącem, który pokazał naszą elastyczność i zdolność do tworzenia wyjątkowych doświadczeń dla naszych klientów. Od słonecznych szczytów Sierra Nevada po zimowe krajobrazy Wisły, pokazaliśmy, że nasze e-rowery są idealne dla każdego terenu i każdej przygody. Te doświadczenia nie tylko umocniły relacje z naszymi klientami, ale również otworzyły nowe możliwości dla przyszłych wydarzeń i współprac.

Luty 2023

Luty 2023 dla BearEbike był miesiącem, w którym nasza aktywność na stokach narciarskich osiągnęła szczyt popularności i zaangażowania. Kontynuacja akcji "Start do Nart" z Radiem ZET przyniosła znaczące rezultaty, które przekroczyły nasze oczekiwania.

"Start do Nart" z Radiem ZET: Wisła

Przez wszystkie weekendy lutego, nasze pojazdy BearEbike były widoczne na zaśnieżonych stokach w Wiśle, w tym na popularnych szczytach takich jak Soszów czy Stok. Akcja ta zyskała dużą popularność wśród miłośników sportów zimowych, co przełożyło się na imponującą liczbę uczestników. Ponad 300 osób wzięło udział w jazdach testowych, co stanowiło niezwykłą okazję do promowania naszych innowacyjnych e-rowerów w praktycznych warunkach zimowych.

Kampania radiowa, która towarzyszyła naszej akcji, okazała się być wielkim sukcesem. Dzięki współpracy z Radiem ZET, przekaz o "Mocy Niedźwiedzia" - naszym hasłem promocyjnym - dotarł do milionów słuchaczy. Ta skuteczna kampania zwiększyła świadomość marki BearEbike, umacniając naszą pozycję na rynku jako lidera w branży e-rowerów.

Perspektywy na Przyszłość

Luty 2023 był dla nas miesiącem, który udowodnił, jak skutecznie możemy łączyć działania promocyjne z realnymi doświadczeniami użytkowników. Akcja "Start do Nart" nie tylko wpłynęła na wzrost zainteresowania naszymi produktami, ale również pozwoliła nam na zbliżenie się do naszych klientów i zrozumienie ich potrzeb w nowych, zimowych warunkach. Te doświadczenia są dla nas bezcenne i będą stanowiły fundament dla naszych przyszłych strategii marketingowych i rozwojowych.

Marzec 2023

Marzec 2023 był dla BearEbike miesiącem przełomowym i ekscytującym, oznaczającym ważny krok w naszym globalnym rozwoju oraz potwierdzeniem naszej pozycji jako innowacyjnego lidera w branży.

Otrzymanie Międzynarodowego Certyfikatu UN38.3 

Jednym z najważniejszych osiągnięć tego miesiąca było otrzymanie międzynarodowego certyfikatu UN38.3, co uczyniło nas pierwszą firmą na świecie produkującą tego typu pojazdy, która zdobyła takie wyróżnienie. Certyfikat ten jest potwierdzeniem bezpieczeństwa i jakości naszych akumulatorów litowo-jonowych, co stanowi kluczowy element naszych elektrycznych pojazdów. Dzięki temu osiągnięciu, mogliśmy opracować MSDS, który umożliwił nam rozpoczęcie wysyłki naszych pojazdów drogą lotniczą na cały świat, otwierając nowe rynki i możliwości.

Udział w Targach Warsaw Motorcycle Show

W marcu wzięliśmy również udział w prestiżowych targach Warsaw Motorcycle Show, co było świetną okazją do zaprezentowania naszych innowacyjnych pojazdów szerszej publiczności. Tysiące odwiedzających miało okazję zobaczyć, dotknąć i wypróbować nasze e-rowery, co przyczyniło się do znacznego wzrostu zainteresowania naszymi produktami. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a interaktywne prezentacje i możliwość testowania pojazdów na miejscu były szczególnie doceniane przez uczestników targów.

Podsumowanie i Wnioski

Marzec 2023 był dla BearEbike miesiącem, w którym nasze globalne aspiracje stały się rzeczywistością. Otrzymanie certyfikatu UN38.3 i opracowanie MSDS otworzyło przed nami nowe możliwości eksportowe i zwiększyło zaufanie klientów na całym świecie. Udział w Warsaw Motorcycle Show dodatkowo umocnił naszą pozycję na rynku i zwiększył świadomość marki. Te osiągnięcia nie tylko świadczą o naszym zaangażowaniu w dostarczanie produktów najwyższej jakości, ale także o naszej gotowości do spełniania międzynarodowych standardów bezpieczeństwa i innowacyjności.

Kwiecień 2023

Kwiecień 2023 był dla BearEbike miesiącem ekscytujących wydarzeń i nowych rozwojów, które znacząco wzmocniły naszą pozycję na rynku i poszerzyły nasze działania marketingowe.

Udział w Otwarcie Sezonu Motocyklowego Śląsk Beskidy

Nasza obecność na wydarzeniu "Otwarcie Sezonu Motocyklowego Śląsk Beskidy" stanowiła istotny punkt naszych działań w kwietniu. Wydarzenie to, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród miłośników motoryzacji, dało nam doskonałą platformę do zaprezentowania naszych innowacyjnych elektrycznych rowerów. Uczestnictwo w tym wydarzeniu nie tylko pozwoliło nam zaprezentować nasze produkty szerokiej publiczności, ale także umożliwiło nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i rozszerzenie naszej sieci współpracy w branży motocyklowej.

Współpraca Reklamowa z Marką ZEW for MEN

Kolejnym istotnym krokiem w kwietniu było rozpoczęcie współpracy reklamowej z marką ZEW for MEN. Ta współpraca otworzyła BearEbike na nową grupę docelową, umożliwiając dotarcie do mężczyzn dbających o aktywny styl życia i zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. Kampania reklamowa, łącząca nasze e-rowery z produktami ZEW for MEN, była skierowana na podkreślenie cech takich jak siła, wytrzymałość i przygoda, które łączą obie marki. Przekaz ten okazał się skuteczny, przyciągając uwagę i zainteresowanie nowych klientów.

Perspektywy na Przyszłość

Kwiecień 2023 był dla BearEbike miesiącem dynamiki i innowacji. Udział w wydarzeniu motocyklowym oraz współpraca z marką ZEW for MEN nie tylko zwiększyły rozpoznawalność naszej marki, ale także wskazały na naszą zdolność do adaptacji i tworzenia strategicznych partnerstw. Te działania stanowią solidną podstawę do dalszego rozwoju i ekspansji firmy w nowe segmenty rynku.

Maj 2023

Maj 2023 był dla BearEbike miesiącem znaczących kroków na drodze do globalnej ekspansji oraz umacniania pozycji na rynku międzynarodowym.

Otwarcie Drugiego Oddziału BearEbike w Dubaju

Kluczowym wydarzeniem w maju było otwarcie naszego drugiego oddziału w Dubaju, zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Al Quoz. To strategiczne posunięcie nie tylko umocniło naszą obecność na Bliskim Wschodzie, ale także stanowiło ważny krok w globalnej ekspansji naszej firmy. Nowy oddział został wyposażony w nowoczesny showroom, w którym klienci mogą zapoznać się z naszymi pojazdami oraz skorzystać z porad wykwalifikowanej kadry. Pracownicy oddziału są przygotowani, aby udzielić wszystkich niezbędnych informacji na temat naszych produktów, a także zorganizować jazdy testowe, co umożliwia potencjalnym klientom doświadczenie unikalnych cech naszych e-rowerów.

Udział w Targach Moto Session w Lublinie

Maj był także miesiącem, w którym aktywnie uczestniczyliśmy w branżowych wydarzeniach na terenie Polski. Wzięliśmy udział w Targach Moto Session w Lublinie, co było doskonałą okazją do zaprezentowania naszych najnowszych modeli e-rowerów oraz do nawiązania kontaktów biznesowych. Targi te przyciągnęły szerokie grono miłośników motoryzacji, co pozwoliło nam na dotarcie do nowych grup klientów i zaprezentowanie naszych pojazdów jako innowacyjnej alternatywy w świecie mobilności.

Perspektywy na Przyszłość

Maj 2023 był dla BearEbike miesiącem rozwijania naszej globalnej obecności oraz umacniania relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Otwarcie oddziału w Dubaju oraz udział w targach w Lublinie pokazały naszą zdolność do adaptacji do różnorodnych rynków oraz nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Te działania stanowią solidne podstawy do dalszego rozwoju i ekspansji naszej firmy na nowe rynki międzynarodowe.

Czerwiec 2023

Czerwiec 2023 był dla BearEbike miesiącem pełnym ważnych wydarzeń i inicjatyw, które pozwoliły nam na dalsze umacnianie marki i rozszerzanie naszej działalności.

Udział w Targach Motor Fest Panorama 

Nasze aktywne uczestnictwo w Targach Motor Fest Panorama było jednym z głównych punktów czerwca. Te renomowane targi motoryzacyjne dały nam doskonałą platformę do prezentacji naszych innowacyjnych pojazdów szerszej publiczności. To wydarzenie przyciągnęło entuzjastów motoryzacji z całego kraju, co pozwoliło nam na demonstrację zalet naszych e-rowerów i nawiązanie cennych kontaktów biznesowych w branży motocyklowej.

Prezentacja Pojazdów na Rooftop by Gatsby Warsaw

Kolejnym znaczącym wydarzeniem był nasz udział w ekskluzywnej imprezie na Rooftop by Gatsby Warsaw. To wyjątkowe wydarzenie stworzyło idealne tło dla prezentacji naszych pojazdów w eleganckim i stylowym otoczeniu. Nasze e-rowery zostały entuzjastycznie przyjęte przez zgromadzonych gości, co pozwoliło na podkreślenie luksusowego charakteru naszych produktów oraz ich atrakcyjności dla wyszukanego klienta.

Testy Pojazdów dla Straży Leśnej 

W czerwcu przeprowadziliśmy również serię testów naszych pojazdów dla Straży Leśnej. Te testy miały na celu demonstrowanie wydajności, trwałości i przydatności naszych e-rowerów w warunkach leśnych i terenowych. Współpraca z Strażą Leśną pozwoliła nam na zdobycie cennych informacji zwrotnych oraz na dalsze dostosowanie naszych produktów do specyficznych potrzeb użytkowników profesjonalnych, co otwiera nowe możliwości w sektorze usług publicznych i ochrony środowiska.

Perspektywy na Przyszłość

Czerwiec 2023 okazał się dla BearEbike miesiącem pełnym sukcesów. Udział w prestiżowych wydarzeniach i inicjatywach nie tylko umocnił naszą pozycję na rynku, ale również pozwolił na dotarcie do nowych grup klientów i eksplorowanie nowych zastosowań dla naszych e-rowerów. Te działania potwierdzają nasze zaangażowanie w innowacje i dążenie do bycia liderem w branży e-mobilności.

Lipiec i Sierpień 2023

Lipiec i sierpień 2023 były dla BearEbike miesiącami intensywnej aktywności i promocji, które znacząco wzmocniły naszą obecność na rynku oraz zwiększyły rozpoznawalność naszej marki.

Wakacyjna Akcja "A może nad morze" z Radiem ZET

W tych wakacyjnych miesiącach przeprowadziliśmy wspólnie z Radiem ZET dużą akcję promocyjną pod hasłem "A może nad morze". Akcja ta skupiła się na prezentacji naszych pojazdów na polskich plażach, co stanowiło doskonałą okazję do bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi klientami i promowania aktywnego wypoczynku. Nasze e-rowery były dostępne do jazd testowych, co przyciągnęło uwagę setek, a nawet tysięcy plażowiczów. Zorganizowane przez nas konkursy na plaży dodatkowo zwiększyły zaangażowanie publiczności i pozwoliły uczestnikom na bezpośrednie doświadczenie "Mocy Niedźwiedzia".

Intensywna Kampania Radiowa 

Wspierając nasze działania na plażach, prowadziliśmy równocześnie intensywną kampanię radiową w Radiu ZET. Spoty reklamowe, emitowane z częstotliwością 2x na godzinę, pozwoliły dotrzeć z przekazem o naszych e-rowerach do milionów słuchaczy. Ta strategia reklamowa miała na celu nie tylko zwiększenie świadomości marki, ale również promowanie idei aktywnego wypoczynku i nowoczesnej mobilności.

Perspektywy na Przyszłość

Działania podjęte w lipcu i sierpniu 2023 znacząco przyczyniły się do zwiększenia rozpoznawalności BearEbike na rynku polskim. Bezpośredni kontakt z klientami na plażach, połączony z intensywną kampanią radiową, umożliwił nam dotarcie do szerokiego grona odbiorców i zbudowanie pozytywnego wizerunku marki. Akcje takie jak "A może nad morze" pokazują naszą zdolność do twórczego myślenia marketingowego i adaptacji do sezonowych trendów. Te doświadczenia stanowią cenną lekcję i inspirację do dalszych działań promocyjnych, które będą kontynuować naszą misję promowania zdrowego i aktywnego stylu życia.

Wrzesień 2023

Wrzesień 2023 był dla BearEbike miesiącem znaczących osiągnięć na arenie międzynarodowej, które znacząco wzmocniły naszą globalną obecność i rozpoznawalność marki.

Udział w Targach ADIHEX w Abu Dhabi

Jednym z kluczowych wydarzeń tego miesiąca był nasz udział w targach ADIHEX (Abu Dhabi International Hunting and Equestrian Exhibition) w Abu Dhabi. Targi te, będące jednym z najważniejszych wydarzeń w regionie, dały nam doskonałą platformę do zaprezentowania naszych innowacyjnych e-rowerów międzynarodowej publiczności. Była to wyjątkowa okazja do zaprezentowania naszych pojazdów jako idealnych rozwiązań dla entuzjastów łowiectwa i jeździectwa, a także do demonstracji ich uniwersalności i wydajności w różnorodnych warunkach terenowych.

Oficjalna Dystrybucja Pojazdów BearEbike w Dubaju i Abu Dhabi przez EMX Motors

Wrzesień 2023 był również miesiącem, w którym rozpoczęliśmy oficjalną dystrybucję naszych pojazdów w Dubaju i Abu Dhabi poprzez EMX Motors. To partnerstwo stanowiło ważny krok w rozszerzaniu naszej obecności na rynkach Bliskiego Wschodu. EMX Motors, będąc renomowanym dystrybutorem pojazdów, zapewnił naszym produktom doskonałą ekspozycję i dostępność dla lokalnych klientów. Dzięki temu partnerstwu, byliśmy w stanie zaoferować pełen zakres naszych usług, w tym sprzedaż, serwis i wsparcie po sprzedaży, co znacząco zwiększyło zaufanie do naszej marki w regionie.

Perspektywy na Przyszłość

Wrzesień 2023 był miesiącem, który umocnił pozycję BearEbike na rynku międzynarodowym. Udział w targach ADIHEX oraz rozpoczęcie współpracy z EMX Motors otworzyło nowe możliwości rozwoju i ekspansji. Te osiągnięcia świadczą o naszym zaangażowaniu w budowanie silnej globalnej marki oraz o naszej zdolności do dostosowywania się do różnorodnych potrzeb rynkowych. Nasze działania w tym miesiącu stanowią solidną podstawę do dalszego wzrostu i rozwoju na rynkach międzynarodowych.

Październik 2023

Październik 2023 był dla BearEbike miesiącem pełnym dynamicznych wydarzeń i ważnych inicjatyw, które nie tylko zwiększyły rozpoznawalność naszej marki, ale także pokazały nasze zaangażowanie w społeczne inicjatywy.

Udział w Warsaw Motor Show w Nadarzynie

Najważniejszym wydarzeniem października była nasza obecność na Warsaw Motor Show w Nadarzynie. To prestiżowe wydarzenie motoryzacyjne przyciągnęło tysiące entuzjastów i profesjonalistów z branży, co dało nam doskonałą okazję do zaprezentowania naszych najnowszych modeli e-rowerów. Nasze stoisko, gdzie odwiedzający mogli nie tylko zobaczyć nasze pojazdy, ale także wypróbować je w akcji, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Targi te umożliwiły nam nie tylko zaprezentowanie naszych innowacji technologicznych, ale także nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i rozmowy z potencjalnymi klientami.

Udział w Jeepers Pink Drive w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Październik był także miesiącem, w którym zaangażowaliśmy się w ważną inicjatywę społeczną – Jeepers Pink Drive w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ta inicjatywa, promująca profilaktykę i walkę z rakiem piersi, była doskonałą okazją do pokazania naszej społecznej odpowiedzialności i wsparcia dla ważnej sprawy. Nasze udział w tym wydarzeniu podkreślił nasze zaangażowanie w kwestie zdrowia i dobrostanu, a także pozwolił na zbudowanie pozytywnego wizerunku marki BearEbike w społeczności międzynarodowej.

Perspektywy na Przyszłość

Październik 2023 był dla BearEbike miesiącem, w którym połączyliśmy sukcesy komercyjne z działalnością społeczną. Nasza obecność na Warsaw Motor Show i udział w Jeepers Pink Drive w ZEA pokazały, że BearEbike jest marką innowacyjną, ale także świadomą społecznie i zaangażowaną w ważne inicjatywy. Te wydarzenia umocniły naszą pozycję na rynku i zwiększyły zaufanie do naszej marki, otwierając nowe możliwości dla przyszłego rozwoju i dalszej ekspansji.

Listopad 2023

Listopad 2023 był dla BearEbike miesiącem pełnym międzynarodowych wydarzeń i znaczących osiągnięć, które wzmocniły naszą globalną obecność i podkreśliły nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

Udział w Hatta Sustainability Festival w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Nasze zaangażowanie w promowanie zrównoważonej mobilności zostało wyraźnie podkreślone podczas udziału w Hatta Sustainability Festival w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w malowniczym rejonie Hatta, przy granicy z Omanem. To wyjątkowe wydarzenie, skupiające się na zrównoważonym rozwoju i ochronie środowiska, było doskonałą platformą do prezentacji naszych ekologicznych e-rowerów. Udział w tym festiwalu nie tylko umożliwił nam zaprezentowanie naszych produktów świadomej ekologicznie publiczności, ale także pozwolił na wzmocnienie naszej marki jako lidera w dziedzinie zrównoważonej mobilności.

Udział w EICMA w Mediolanie

Drugim ważnym wydarzeniem listopada był nasz udział w EICMA, największym europejskim święcie motocyklowym w Mediolanie. Nasza obecność na tej prestiżowej wystawie umożliwiła nam zaprezentowanie pełnej gamy pojazdów BearEbike dziesiątkom tysięcy odwiedzających z całego świata. Targi EICMA, będące kluczowym punktem spotkań branży motocyklowej, dały nam możliwość prezentacji naszych najnowszych innowacji, nawiązania kontaktów biznesowych oraz rozmów z potencjalnymi klientami i dystrybutorami. Nasze stoisko, cieszące się dużym zainteresowaniem, potwierdziło rosnące zainteresowanie rynku naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie e-mobilności.

 

Grudzień 2023

Grudzień 2023 był dla BearEbike miesiącem koronacji naszych wysiłków i osiągnięć przez cały rok, co zostało podkreślone otrzymaniem prestiżowej nagrody.

Otrzymanie Nagrody "Męska Marka Roku 2023"

Najbardziej znaczącym osiągnięciem grudnia było otrzymanie nagrody "Męska Marka Roku 2023". Ta prestiżowa nagroda jest dowodem na uznanie naszej marki w branży i potwierdzeniem sukcesu naszych działań marketingowych, które skutecznie trafiają do męskiej części naszej klienteli. Nagroda ta odzwierciedla również nasze zaangażowanie w tworzenie produktów, które łączą innowacyjność, wytrzymałość i styl, co jest szczególnie cenione przez męskich użytkowników.

Otrzymanie tej nagrody jest wynikiem naszej ciężkiej pracy, innowacyjnego podejścia do projektowania i marketingu, a także naszej umiejętności dotarcia do konkretnej grupy docelowej. Jest to również potwierdzenie, że nasze produkty i marka rezonują z wartościami i oczekiwaniami współczesnych mężczyzn.

Perspektywy na Przyszłość

Grudzień 2023 i otrzymanie nagrody "Męska Marka Roku 2023" stanowiły doskonałe zakończenie roku dla BearEbike. Ta nagroda nie tylko podnosi nasz prestiż na rynku, ale także stanowi motywację do dalszego rozwoju i innowacji w naszych produktach. Potwierdza ona również, że nasze strategie marketingowe są skuteczne i doceniane przez naszych klientów oraz ekspertów branżowych.

Wchodząc w kolejny rok, jesteśmy zmotywowani do utrzymania tej pozytywnej dynamiki i dalszego umacniania naszej pozycji na rynku jako marki, która łączy jakość, innowacyjność i męski styl. Otrzymanie nagrody "Męska Marka Roku 2023" jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale także inspiracją do dalszych działań, mających na celu spełnianie i przekraczanie oczekiwań naszych klientów.

Podsumowując, rok 2023 dla BearEbike był rokiem pełnym sukcesów, innowacji i wzrostu. Nasze działania skupiały się na rozwijaniu marki, ekspansji międzynarodowej, udziale w kluczowych wydarzeniach branżowych i promocji zrównoważonej mobilności. Wszystkie te inicjatywy znacznie przyczyniły się do wzrostu naszej firmy i umocnienia naszej pozycji jako lidera w branży rowerów elektrycznych.