News/Blog / Eventi

Rowerowe pikniki majowe z Radiem ZET i BearEbike – odkryj nową erę jazdy na dwóch kołach

Maj 2024 roku przynosi serię wyjątkowych wydarzeń dla miłośników rowerów elektrycznych i nie tylko – pikniki majowe organizowane przez Radio ZET wspólnie z firmą BearEbike.

Wprowadzenie

Maj 2024 roku przynosi serię wyjątkowych wydarzeń dla miłośników rowerów elektrycznych i nie tylko – pikniki majowe organizowane przez Radio ZET wspólnie z firmą BearEbike. Te dynamicznie rozwijające się spotkania odbędą się w malowniczych lokalizacjach w południowej Polsce i przyciągną zarówno lokalnych mieszkańców, jak i odwiedzających z dalszych stron. Wspólne przejażdżki, pokazy sprzętu oraz integracyjne gry i zabawy to tylko niektóre z punktów programu, które łączą pasjonatów rowerowych.

Istebna pod Wisłą – start majowej przygody (11 maja 2024)

Pierwszy z pikników odbył się w Istebnej, malowniczej miejscowości położonej w sercu Beskidu Śląskiego. Dzięki współpracy z lokalnymi władzami i wsparciu sponsorów, uczestnicy mogli cieszyć się nie tylko pięknymi widokami, ale również najnowszymi modelami e-bike'ów BearEbike. Testy modeli Nitro i Military przyciągnęły wielu entuzjastów technologii, a atrakcja w postaci wheelie machine, czyli urządzenia do nauki jazdy na jednym kole, dostarczyła dodatkowych emocji.

Soszów – technologia i tradycja (18 maja 2024)

Drugi z planowanych pikników przenosi uczestników do Soszowa, gdzie po raz kolejny na stoku, od godziny 10:00 do 16:00, będzie można przetestować nie tylko sprawdzone modele Nitro i Military, ale także unikalne, customowe konstrukcje jak BearEbike Ultimate. Wydarzenie to skupi się na połączeniu nowoczesnej technologii z tradycyjnymi metodami produkcji rowerów, demonstrując zaangażowanie BearEbike w rozwój lokalnego rzemiosła.

Wisła – święto społeczności (25 maja 2024)

Kulminacyjnym wydarzeniem serii będzie piknik w Wiśle, gdzie oprócz testów rowerów elektrycznych, odbędzie się otwarcie BearEbike Club. Stowarzyszenie to ma na celu zrzeszenie użytkowników i fanów marki, oferując im wyjątkowe trasy rowerowe i ekskluzywne wydarzenia na całym świecie. Uroczyste otwarcie klubu będzie momentem świętowania i podkreślenia roli, jaką BearEbike odgrywa w promowaniu aktywnego trybu życia oraz turystyki rowerowej.

BearEbike – innowacja i jakość

Firma BearEbike stanowi przykład polskiego sukcesu w dziedzinie technologii. Jako pionier w produkcji elektrycznych rowerów dwukołowych, firma nieustannie dąży do innowacji. Produkty BearEbike, wytwarzane całkowicie w Polsce, cieszą się uznaniem nie tylko ze względu na jakość wykonania, ale również ze względu na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które wprowadzają na rynek. Modele takie jak Nitro czy Military są wynikiem głębokiego zrozumienia potrzeb nowoczesnych użytkowników, którzy szukają nie tylko wydajności, ale także komfortu i stylu.

Rowerowy lifestyle – więcej niż moda

Rowerowe pikniki majowe z Radiem ZET i BearEbike to nie tylko okazja do przetestowania sprzętu, ale także czas na odkrywanie nowych miejsc i sposobów na aktywne spędzanie czasu. Są one świadectwem rosnącej popularności e-bike'ów jako formy transportu, rekreacji i sportu. Wydarzenia te promują zdrowy styl życia, integrację społeczną oraz zrównoważony rozwój, co jest odpowiedzią na współczesne wyzwania ekologiczne.

Podsumowanie

Majowe pikniki z Radiem ZET i BearEbike to więcej niż seria wydarzeń – to ruch społeczny, który zdobywa na sile. Poprzez angażowanie społeczności lokalnych, wprowadzanie innowacji w każdy model roweru i tworzenie przestrzeni do bezpiecznej zabawy i nauki, BearEbike i Radio ZET przyczyniają się do zmiany sposobu, w jaki myślimy o mobilności i rekreacji na świeżym powietrzu. Czy jesteś doświadczonym cyklistą czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z rowerami, majowe pikniki zapewnią niezapomniane przeżycia i otworzą przed Tobą nowy rozdział w odkrywaniu Polski na dwa koła.

drawpictures_header