News/Blog / Eventi

Start do Nart 2024

Zapraszamy na zimową odyseję pełną emocji i nowoczesnej technologii, gdzie polskie stoki Wisły staną się arenami innowacji i adrenaliny. BearEbike wraz z Radiem ZET mają zaszczyt zaprosić na „Start do Nart”. Unikalne wydarzenie w sercu beskidzkich krajobrazów, które odbędzie się w trakcie ferii zimowych.

   

„Start do Nart” to nie tylko wyzwanie dla fanów białego szaleństwa, ale również dla miłośników nowinek technologicznych. BearEbike Nitro, to pojazdy elektryczne o mocy 11kW, które mogą pochwalić się zasięgiem do 140 km, są dowodem na to, że polska myśl inżynieryjna nie zna granic. Zaprojektowane i produkowane w Polsce. Te ekologiczne cuda techniki, przygotowane są do pokonywania śnieżnych przeszkód oraz tych lodowatych, dzięki specjalnie zamontowanym kolcom.

Dla odważnych i chcących poczuć prawdziwy dreszcz emocji, przygotowaliśmy Wheelie Machine. Urządzenie to pozwoli każdemu w bezpiecznych warunkach spróbować jazdy na tylnym kole, co dla wielu jest synonimem motocyklowej wolności i kunsztu.

Event rozpocznie się w Złotym Groniu w Istebnej (19-21 stycznia), a kolejno przeniesie się na stoki:

  • Stok - Wisła (26-28 stycznia)
  • Stożek – Wisła  (2-4 lutego)
  • Poniwiec - Ustroń (9-11 lutego)
  •  Soszów – Wisła (16-18 lutego)
  • Siglany – Wisła  (23-25 lutego)

Każdy dzień eventu obiecuje pełen wrażeń test drive, gdzie uczestnicy mogą nie tylko podziwiać piękno polskich gór zimą, ale również doświadczyć mocnych wrażeń związanych z dynamiczną jazdą elektrycznymi pojazdami BearEbike Nitro. Dajemy unikalną szansę na zintegrowanie się z naturą i technologią, przekraczając tradycyjne granice zimowego wypoczynku.

„Start do Nart” to więcej niż event, to święto nowych możliwości i ekstremalnej zabawy. Warto zaznaczyć, że jest to wydarzenie przyjazne dla środowiska – nie pozostawiające śladu węglowego, idealne dla tych, którzy cenią sobie ekologię i aktywny tryb życia.

BearEbike i Radio ZET zapraszają do uczestnictwa w tej wyjątkowej przygodzie, która niewątpliwie na długo zapadnie w pamięć. Nie przegap okazji, by być częścią tej zimowej rewolucji. Zima nigdy nie była tak ekscytująca, a ferie zimowe nabiorą nowego, elektryzującego wymiaru!