Aktualności / Blog / Wydarzenia

Odkryj niezwykły Dubaj na elektrycznych pojazdach BearEbike.

Dubaj – miasto, które przyciąga swoim niepowtarzalnym obliczem, luksusem i egzotyką.

To miejsce, które symbolizuje innowację i nieograniczone możliwości. Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, żeby odkrywać jego cuda na jednośladach elektrycznych? Dzięki BearEbike stało się możliwe. Nasze rewolucyjne pojazdy zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenia zarówno na asfaltowych ulicach, jak i na pustynnych wydmach.

Maj tego roku był dla nas bardzo wyjątkowy- w Dubaju, na dalekim wschodzie, miało miejsce otwarcie oficjalnego przedstawicielstwa BearEbike. To symboliczne wydarzenie oznacza, że nasze elektryczne pojazdy stały się integralną częścią tego niezwykłego miasta.

Dlaczego BearEbike okazały się idealnym sposobem do eksploracji Dubaju?

Oferujemy nieograniczone możliwości do zwiedzania miasta, wjazdów na plaże i dostępu do okolicznych atrakcji. Ale to nie wszystko! Nasi klienci mieli możliwość wypróbować nasze pojazdy na pustyni Al. Qudra. Smak adrenaliny i swoboda poruszania się po piaskowych wydmach, otworzyły zupełnie nową perspektywę tego magicznego miejsca.

Wspólnie odkryliśmy także Hatta Moutains, gdzie nasze pojazdy zapewniały rewelacyjny komfort podróżowania i pozwalały na oszczędzanie sił w trudniejszym terenie. Współtowarzysze tej wyprawy dzięki wygodzie, mogli cieszyć się wspaniałymi krajobrazami i zapierającymi dech w piersiach widokami Hatta Maoutains. Do dzisiaj pamiętamy uczucie, które towarzyszyło nam podczas wjazdu na sam szczyt góry.

Jednak BearEbike w Dubaju to nie tylko pojazdy, to także społeczność pasjonatów, którzy łączą swoje zainteresowania. W BearEbike Club czekają na naszych członków szkolenia z techniki jazdy oraz wspólne wycieczki z klientami z różnych zakątków świata. Stawiamy na połącznie pasji z codziennością, dając możliwość spotkań na terenach Dubaju, Abu Dhabi, Kataru czy Arabii Saudyjskiej. BearEbike Club to miejsce, gdzie prawdziwi entuzjaści mobilności elektrycznej mają swobodę spotkania się i dzielenia się doświadczeniami.

Niezwykłym doświadczeniem, jakie przygotowaliśmy dla naszych klubowiczów był rejs jachtem z Dubaj Marina do granic Abu Dhabi. Podczas tej wyprawy, podróżnicy mieli okazję poruszać się najpiękniejszymi zakątkami wybrzeża na swoich BearEbike’ach, a podczas rejsu podziwiać imponujące panoramy miasta z perspektywy wody.

Podróżując po Dubaju na pojazdach BearEbike, gwarantujemy niezapomniane przeżycia.

Jako jedyny producent w Europie posiadamy Certyfikat UN 38.3, co pozwala nam na bezpieczny transport lotniczy nawet do najdalszych zakątków świata. Dlatego, też, dokonując zakupu w Dubaju, możesz spodziewać się dostawy w ciągu zaledwie 3 dni roboczych.

Podsumowując naszą niezwykła podróż do Dubaju jesteśmy niezmiennie dumni, z możliwości jakie mogliśmy zapewnić naszym klubowiczom, aby odkrywali to fascynujące miasto na naszych innowacyjnych pojazdach. Jeśli szukasz wyjątkowych wrażeń i nietuzinkowej formy zwiedzania Dubaju, już dzisiaj możesz umówić się na jazdy testowe na pustyni Al. Qudra. Dołącz do BearEbike Club i odkryj nieograniczone możliwości jakie Dubaj ma do zaoferowania. Czekamy na Ciebie, aby razem przeżyć niezapomniane przygody.

Zapraszamy do świata BeaREbike, gdzie podróżowanie nabiera nowego znaczenia, a nasza marka stała się synonimem innowacji, przygody i niegraniczonej swobody.